Jeśli tu zaglądasz to znaczy że chcesz wiedzieć więcej... przeczytaj czy akurat ja pomogę Ci to znaleźć.

sprawź czy tego szukasz

Skoro tu jesteś to znaczy że tak jak ja jesteś kreatywną i pełną pasji babeczką, która nie zgadza się by przeżyć swoje życie wykonując cudzy plan. Zamiast codziennie powtarzać odbiegające od Twojego celu, te same monotonne i mało rozwijające rzeczy, postanowiłaś wziąć sprawy w swoje ręce. I tak z marzeń o tym aby żyć według własnego planu zrodziła się u Ciebie myśl o stworzeniu swojej firmy.

Niezależnie od etapu na którym obecnie jesteś ze swoim biznesem
z pewnością chcesz mieć większy wpływ na Twoich odbiorców online.

Na pewno chcesz wskoczyć na kolejny level i wykorzystać możliwości jakie daje Ci internet.

Jednak nie wiesz jak, lub po prostu nie chcesz tracić czasu na szukanie i składanie wszystkich informacji w całość.

W internecie jest pełno treści i osób mówiących o tym jak masz prowadzić biznes online, jak i gdzie się promować. O ile jedne źródła są rzetelne i rzeczywiście przynoszą rezultaty o tyle część z nich serwuje Ci wiedzę cząstkową. Stosowanie rozwiązań w formie wyciętej z szerszego kontekstu zupełnie mija się z celem. A złożenie całego obrazu ze szczątków informacji jest bardzo czasochłonne

Ta mnogość źródeł i niepełna informacja może stanowić problem. Postanowiłam tę wiedzę usystematyzować. Chcę pokazać Ci jak i ile czasu potrzeba aby stworzyć zarabiający biznes zupełnie od podstaw. Chcę pokazać Ci moją drogę i przedstawić Ci konkretne liczby, co się sprawdziło w danym biznesie lub nie. 

Ten blog jest dla Ciebie jeśli:

 • nie wiesz gdzie i od czego zacząć
 • marzysz o zarabianiu w sieci, 
 • chcesz stworzyć własną markę czy produkt
 • chcesz zacząć tworzyć piękniej i szybciej kontent na swoje strony czy kanały promocji
 • nie lubisz tracić swojego czasu na szukanie i wdrażanie niedziałających taktyk marketingowych
 • chcesz czasem pójść na skróty ale nie wiesz gdzie możesz to zrobić a gdzie nie warto
 • szukasz konkretnych rozwiązań które się sprawdzą w Twoim przypadku 

Nigdy nie przestaję:

 • szukać i wymyślać rozwiązań
 • uczyć się nowych rzeczy
Dzięki temu zdobyłam przydatną wiedzę potrzebną mi do skuteczniejszego prowadzenia biznesu.
Jestem zachwycona możliwościami jakie daje Internet. Tego z jaką łatwością możesz teraz dotrzeć do różnych osób z całego świata, które potrzebują akurat tego co oferujesz.
Na potrzeby tego bloga będę tworzyć nowe projekty i różne produkty które będę tu omawiać. Będę testować  i analizować co działa a co nie abyś mogła skorzystać z tej wiedzy. 
 

Chcę Ci pokazać w jaki sposób:

 • prostymi metodami można wygospodarować dla siebie więcej czasu w swoim biznesie,
 • stworzyć go w satysfakcjonujący Cię sposób,
 • przestać gonić za klientem. 

Pokażę Ci to na konkretnych przykładach i tam gdzie się uda poprę to liczbami.

Pamiętaj jednak że to co działa lub nie działa dla mnie, może mieć zupełnie inny rezultat u Ciebie. Wszystko zależy od indywidualnej strategii, od odbiorcy a czasem nawet od dnia tygodnia 😉 

 
Specjalnie dla ciebie przygotowałam darmowe materiały

Cześć! Jestem Agata i nie mam dodatkowej pary rąk. Nie mam też doby z gumy, a jeśli na coś poświęcam swój czas to kosztem czegoś innego.

Mam głowę pełną pomysłów i mimo iż chciałabym żeby było inaczej zbyt mało czasu by wszystko to zrealizować.

Nie wszystkie moje decyzje za pierwszym razem są trafione … za drugim też nie. Ale to dobrze bo tylko testując różne opcje można się dowiedzieć co w rzeczywistości działa a co nie 🙂

Chcę Ci pokazać że nie musisz być ideałem aby mieć biznes którego pragniesz. 

Wszyscy szukamy wymówek i w tej kwestii także nie jestem wyjątkiem. Ale jestem straszliwie uparta (niby zła cecha a jednak dobrze wykorzystana działa pozytywnie) więc po chwili wracam do nieskończonych tematów.

Mam też, jak każdy zresztą, swoje słabości i ograniczenia.  Zdarza się że priorytety innych, albo nawet zwykłe życie zajmują mnie bardziej niż moje własne działania. A to przy dzieciach -ich możliwościach i chęci absorpcji każdej nanosekundy mojego czasu, kończy się wręcz katastrofalnym w skutkach niewykonaniem planu dnia. 😉

Najlepszym moim nawykiem jest ciągła nauka, czytanie, wytrwałość i parcie do celu, najgorszym … hmmm chyba to, że jeśli nie jestem do końca przekonana że chcę być z czymś kojarzona to mogę mieć tysiące wymówek i oporów przed tym aby finalny produkt przekazać dalej mimo że to działa i może pomóc wielu osobom. 

Nie ma w 100% idealnych rozwiązań czy momentów więc Nie warto ich szukać na siłę
-zastanów się czy to czasem nie kolejna wymówka
aby Ze Strachu czegoś nie zrobić

Skąd pomysł na bloga?

Nauczona własnym doświadczeniem wiem że pracując dla siebie trzeba mieć precyzyjnie określony plan i trzymać się go. I o ile tworzenie planów zawsze sprawiało mi olbrzymią frajdę utrzymanie koncentracji na jednej rzeczy to była już duża trudność. Mój największy przyjaciel okazał się jednocześnie moim największym wrogiem. Rozwiązywanie problemów i obmyślanie strategii jest dla mnie uzależniające. Mój umysł sam mi podsuwał nowe i bardziej ekscytujące wyzwania gdy tylko wcześniejszy pomysł już się opatrzył. Potrzebował nowego wyzwania na którym może się skupić.

 

Niestety cierpiała na tym następna w kolejności ważna rzecz jaką jest wdrażanie. Bardzo musiałam się pilnować i nie pozwolić innym pomysłom zaprzątać moich myśli. Jednak koncentracja na jednej rzeczy i zrobienie jej tak zupełnie od A do Z, zanim zajmę się innym tematem czasem zupełnie mi nie wychodziła. Do tego odzywał się jeszcze perfekcjonizm i zdarzało mi się skupiać się na nieistotnych szczegółach.

Stwierdziłam że nie ma sensu wciąż ze sobą walczyć, zastanawiać się co wybrać, co będzie sensowniej zmonetyzować i miotać się od jednego tematu do kolejnego. Żadnego z nich nie chcę odpuścić. Zaczęłam szukać rozwiązania dzięki któremu mogłabym wprowadzić wszystkie moje pomysły w życie (no przynajmniej tą część która mi spać po nocach nie daje 😉 ).  I tak  urodził się pomysł na tego bloga.  Nie dość że ja uporządkuję i przetestuję sobie to co mi wpadnie do głowy, mogę pomóc i Tobie w odnalezieniu właściwej ścieżki.

Podejmując tylko łatwe i niewymagające działania na rezultat pracuje się długo i ciężko, jeśli jednak na początku poświęcisz swoją energię i czas na Właściwe działania szybciej osiągniesz Oczekiwane rezultaty

Lubię rozwiązywać problemy, upraszczać, analizować, i obmyślać plan działania. Pozwala to stworzyć dopasowaną do wymarzonego życia strategię rozwoju własnego biznesu.

Mimo iż lubię nowe wyzwania, to wdrażanie ich bywa dla mnie trochę uciążliwe. Tak więc jeśli coś mogę sobie ułatwić to upraszczam jak tylko mogę aby poświęcić temu jak najmniej czasu. Tu z pomocą przychodzi internet dzięki któremu można zautomatyzować wiele czynności 🙂

Wyznaję dwie zasady:

 • ZACZNIJ TERAZ bo zawsze znajdziesz jakieś powstrzymujące Cię “ale”  😉
 • Codziennie zrób coś co przybliży Cię chociaż odrobinkę do Twojego CELU

WOW! Skoro przebrnęłaś przez ten elaborat i  dotarłaś aż tutaj to znaczy że się z pewnością dogadamy 🙂

Zapisz się poniżej na newsletter i odbierz dostęp do biblioteki darmowych materiałów